Park w Pokoju
GALERIA

5 grudnia odbyła się konferencja „Możliwe w Leaderze” zorganizowana przez Stowarzyszenie Lokalnej Grupy Działania „Stobrawski Zielony Szlak”. Uroczystość ta jest podsumowaniem zdobytych doświadczeń beneficjentów aplikujących i realizujących projekty unijne ze środków PROW 2007-2013. Tegoroczna konferencja miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim.

Wśród licznie zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz gminnych, powiatowych, a także przedstawicieli województwa opolskiego w tym Wojewody Opolskiego p. Ryszarda Wilczyńskiego. Program konferencji obejmował podsumowanie dotychczasowej działalności LGD „Stobrawski Zielony Szlak”. Punktem kulminacyjnym spotkania był moment uhonorowania beneficjentów w ramach ogłoszonego konkursu.

Komisja konkursowa w tym roku postanowiła przyznać nagrody specjalne za wytrwałość i efektywność w pozyskiwaniu środków w ramach programu Leader. Miło nam poinformować, iż w trzech kategoriach przyznawania nagród, aż dwie z nich trafiły do wnioskodawców Gminy Pokój.  I tak nagrodę przyznawaną w sektorze publicznym otrzymał Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pokoju – p. Aleksandra Łukaszczyk, natomiast w sektorze społecznym Parafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pokoju - ks. proboszcz Krzysztof Rusinek. Wśród wyróżnionych z Gminy Pokój znalazły się również Gminna Biblioteka Publiczna w Pokoju, Gmina Pokój, Stowarzyszenie Pokój Organizacja Pożytku Publicznego, Stowarzyszenie Odnowy Wsi Zieleniec oraz w sektorze prywatnym Państwo M.J. Wrzosek z Dąbrówki Dolnej.

Marzena Macoch


IMG_9528.jpeg IMG_9564.jpeg IMG_9556.jpeg

IMG_9567.jpeg IMG_9547.jpeg IMG_9535.jpeg IMG_9565.jpeg

DSCN0188.jpeg DSCN0189.jpeg IMG_9433.jpeg

IMG_9511.jpeg IMG_9462.jpeg IMG_9461.jpeg

zdj. Agata Pietruniak - LGD SZS, Agnieszka Piekarek - UGP              


Więcej informacji: www.stobrawskiszlak.pl

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 20-12-2013 13:48

Przewiń do góry