Park w Pokoju - Świątynia Matyldy
GALERIA
banner.jpeg

Największy projekt e-learningowy realizowany w ramach konkursu Centra Kształcenia na Odległość Na Wsiach będzie realizowany również w gminie Pokój. Projekt będzie realizowany w Świetlicy Wiejskiej w Krogulnej.
W ramach projektu obiekt zostanie doposażony w sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem (10 stanowisk), drukarkę; telefax; meble biurowe oraz bezpłatny dostęp do wysokiej jakości szkoleń e – learningowych i bezpłatny dostęp do Internetu.

Dzięki powierzeniu realizacji projektu przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Konsorcjum w skład, którego wchodzą następujący partnerzy: Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Zielonej Górze, 4system Polska Sp. z o.o , Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo, Ecorys Polska Sp. z o.o powstanie Polskie Centrum Kształcenia Online. Jego zdaniem będzie skupienie wszystkich inicjatyw związanych ze szkoleniami elearningowymi oraz kształceniem na odległość w Polsce. W wyniku współpracy powstanie Ogólnopolska Sieć Lokalnych Ośrodków Kształcenia na Odległość.

To największy projekt e-learningowy w Polsce. Tak duże przedsięwzięcie wymaga niestandardowych rozwiązań i dlatego firma 4system opracowała specjalną wersję oprogramowania do zarządzania szkoleniami i kursantami. WBTServer przystosowany jest do szkolenia kilkuset tysięcy użytkowników w tym samym czasie. W Centrum Kształcenia Online zostanie zastosowana specjalna wersja platformy elearningowej WBTServer przeznaczona do obsługi 200.000 jednoczesnych użytkowników. Już dziś na portalu kursy-online.4system.com można zobaczyć jak będą wyglądały kursy dostępne w Polskim Centrum Kształcenia Online. Kursy e-learningowe są coraz częstszą metodą szkolenia w Polsce i będą również dostępne w Lokalnych Ośrodkach Kształcenia Online.

SZKOLENIA PRZEWIDZIANE DO REALIZACJI W RAMACH PROJEKTU CENTRA KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ NA WSIACH:
 
PDFcentrum_szkolenia.pdf (162,57KB)
 

FILM PROMOCYJNY

zaproszenie_agenda.jpeg
Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 06-11-2007 10:46

Przewiń do góry