Park w Pokoju - Baseny Ogrodowe, fot. Maciej Krent
GALERIA

W ramach projektu „Danie Wspólnych Chwil”, realizowanego we współpracy z Fundacją Biedronki oraz KGW Pokój, odbyło się kolejne wyjątkowe wydarzenie, które po raz kolejny pokazało, jak wielką moc mają wspólne chwile przy stole. W słoneczne popołudnie spotkaliśmy się, by nie tylko skosztować pysznych dań, ale także pobyć razem, porozmawiać, potańczyć i nacieszyć się piękną pogodą. Goście mieli okazję skosztować karkówki i stripsów z kurczaka, serwowanych z frytkami, ziemniakami, sałatkami, przekąskami w postaci deski serów i owoców, a na deser – orzeźwiające lody. Nie zabrakło także zimnych napojów, które doskonale komponowały się z letnią aurą. Punktem kulminacyjnym wieczoru był dancing pod gwiazdami, który stworzył wyjątkowy klimat pełen radości, muzyki i wspólnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiech i ciepłą atmosferę! 

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 08-07-2025 13:33

Modyfikował(a): Tomasz Zimoch
Data modyfikacji:
 08-07-2025 13:35
Przewiń do góry