RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

Wsparcie finansowe - reklama w kalendarzu wieloplanszowym gminy Pokój 2014

Szanowni Państwo

Kontynuując dobrą i sprawdzoną praktykę publikacji kalendarza wieloplanszowego zapoczątkowaną w roku 1994 zwracam się do Państwa z prośbą o finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia.

Publikacja będzie przekazana mediom, ośrodkom informacji turystycznej, samorządom, instytucjom kultury w Województwie Opolskim, organizatorom przedsięwzięć kulturalnych, ale przede wszystkim mieszkańcom gminy Pokój.

W roku 2014 w kalendarzu będzie zamieszczona wystawa fotograficzna autorstwa Pani Agaty Bronki pt. „Ludzie z pasją”, którzy są mieszkańcami gminy Pokój.

Jak, co roku dofinansowując publikację kalendarza wspieracie Państwo działalność Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Pokój. Zadeklarowaną kwotę można wpłacać na konto Banku Spółdzielczego w Namysłowie Oddział w Pokoju

nr konta: 34 8890 1066 0000 0299 2004 0004

 do dnia 7 października 2013 r.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem, a wspólna realizacja publikacji przyniesie wymierne korzyści promocyjne.

W ramach przekazanego dofinansowania oferujemy Państwu możliwość reklamy - umieszczenia informacji tekstowej i graficznej (logo) w publikacji. Informację tekstową i graficzną (logo) należy przekazać w formie elektronicznej na adres mailowy a.piekarek@gminapokoj.pl po uiszczeniu wsparcia do dnia 07.10.2013 r.

Kalendarz na rok 2014 wraz z Kalendarzem Imprez stanie się naszym wspólnym materiałem promocyjnym. Kontakt w/w sprawie z Agnieszką Piekarek pod nr tel. 77/ 469 30 80 wew. 41.