Park w Pokoju - Baseny Ogrodowe
GALERIA

dzielnicowy-baner-oryg.jpeg

Jest to policjant pierwszego kontaktu, bo to on – jako pierwszy – ma bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Możesz się do niego zwrócić, nie tylko zgłaszając przestępstwo lub wykroczenie ale także z prośbą o radę albo niektóre informacje prawne.

Dzielnicowy zna lokalne problemy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zajmuje się także problemami związanymi z przemocą w rodzinie, chuligaństwem. Służy wsparciem ofiarom przestępstw. Nie pozostawia swoich podopiecznych bez pomocy, często po zakończeniu sprawy interesuje się ich dalszym losem. Jest realizatorem programów profilaktycznych dla młodzieży dotkniętej przemocą. W szkołach prowadzi pogadanki. Jest do dyspozycji pedagogów szkolnych, uczniów i ich rodzin.

Dzielnicowy to policjant, który czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców. Czy go znamy, czy kiedyś go spotkaliśmy, czy kiedykolwiek był nam potrzebny? Wśród nas są tacy, którzy jego pomoc będą wspominali przez całe życie.

Poniżej prezentujemy sylwetki dzielnicowych, którzy pełnią służbę w twoim rejonie.


   Posterunek Policji Pokój

Aleksander Puszczewicz.jpeg

Kierownik Posterunku Policj

starszy aspirant Aleksander Puszczewicz

Posterunek Policji w Pokoju
ul. Sienkiewicza 5
46-034 Pokój
tel. 77 469-30-07


 

 

 

 

 

 

 


   Dzielnicowy Gminy Pokój

Daniel Marel.jpeg

młodszy aspirant Daniel Marel


Rejon służbowy nr VIII :
Dąbrówka Dolna, Domaradz, Domaradzka Kuźnia, Kozuby, Kopalina, Krogulna, Lubnów, Ładza, Paryż, Pokój, Siedlice, Świerczowskie, Zawiść, Zieleniec, Żabiniec, Fałkowice, Jagienna. 

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 13-03-2013 09:17

Przewiń do góry