RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

"Doposażenie OSP w Fałkowicach"

Logotypy dotyczące projektów współfinansowanych przez Samorząd Województwa Opolskiego: Herb Województwa żółty orzeł na niebieskim tle ze sloganem: Współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego, logotyp 25 lat Odnowy Województwa Opolskiego oraz Logotyp Opolskie z wieżą piastowską.

Ochotnicza Straż Pożarna w Fałkowicach przy wsparciu Urzędu Gminy Pokój zrealizowała projekt pn."Doposażenie OSP Fałkowice" współfinansowany z budżetu  Samorządu Województwa Opolskiego.

Zrealizowane zadanie publiczne polegało na wsparciu działań zmierzających do zapewnienia porządku i bezpieczeństwa publicznego mieszkańców województwa opolskiego. Był to zakup sprzętu: komplet opon do samochodu ratowniczo gaśniczego wraz ich wymianą, niezbędnych do realizacji działań statutowych OSP, pozwalający na podwyższenie jakości działań i akcji ratunkowych prowadzonych przez jednostkę oraz zapewnienie wyższego poziomu bezpieczeństwa samych strażaków jak i mieszkańców województwa.

Kwota zadania: 11 525,00 zł

Wartość dofinansowania: 7 000,00 zł.

 

Plakat informujący o realizacji zadania publicznego przez OSP Fałkowice "Doposażenie OSP Fałkowice" - zakup opon. Wartość zadania 11 525,00