Opolski Dzień Rodziny - 19.08.2023 roku w Krapkowicach

Plakat Opolskiego Dnia Rodziny, który  odbędzie się 19.08.2023 roku w Krapkowicach . Na to Święto opolskiej rodziny zapraszają Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura,  Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu.

Impreza odbędzie się na Placu Eichendorffa, 47-300 Krapkowice w godzinach od 14.00 do 19.00. Wstęp na nią jest bezpłatny.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do organizowania przyjazdu dzieci z pieczy zastępczej (rodzinnej i instytucjonalnej) prosząc o potwierdzanie przyjazdu większych grup.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Bliżej rodziny i dziecka – wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo – wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – II edycja” współfinansowanego ze środków EFS w ramach RPO WO 2014-2020, realizowanego przez ROPS w Opolu