RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

Konkurs "Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj.opolskim II edycja"

konkurs_rowerowy.png

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu, a nie tylko dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

NAGRODY

I miejsce: 500 zł

II miejsce: 300 zł

III miejsce: 200 zł


 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

  1. Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. opolskiego.

  2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. opolskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.

  3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. opolskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa ;)

  4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.

  5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.


 

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-opolskie-2-edycja


 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 lipca 2022 roku!

Serdecznie zapraszamy! - organizator konkursu Clictrans