Park w Pokoju - Baseny Ogrodowe
GALERIA
Zadbajmy razem o środowisko! Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej Akcji Czysta Odra
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na akcję "Czysta Odra", która rozpocznie się w najbliższą sobotę 30 kwietnia, o godzinie 9:00 we wsi Mikolin, przy świetlicy wiejskiej (ul. Zamkowa 13), a zakończy integracją przy zupie rybnej, kiełbaskach z grilla i ogniska, domowym cieście i napojach ok. godziny 12:00.
 
"Czysta Odra" to ogólnopolska akcja zbierania śmieci na długości całej Odry - od źródeł do ujścia. Jako RLGD "Opolszczyzna" współorganizujemy opolski etap z Gminami Lewin Brzeski i Popielów. Obie gminy należą do naszego stowarzyszenia i położone są po obu stronach Odry.
Partnerami akcji są Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu, Przedsiębiorstwo Państwowe Wody Polskie, Opolski Okręg PZW, gminne koła PZW z Lewina Brzeskiego, Popielowa, Łosiowa i Olszanki. Społeczna Straż Rybacka Okręgu PZW Opole Powiat Brzeg, Ochotnicze Straże Pożarne z Lewina Brzeskiego i Popielowa, Sołectwa: Mikolin, Przysiecz, Stare Siołkowice, Rybna, Popielów, Popielowska Kolonia.
 
Zapewniamy rękawice i worki, poczęstunek, upominki dla najmłodszych, dobrą pogodę, fantastyczną atmosferę i satysfakcję ze wspólnego działania na rzecz przyrody i środowiska.
 
Link do wydarzenia:
RAZEM POSPRZĄTAJMY ŚWIAT
Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 29-04-2022 12:07

Przewiń do góry