Park w Pokoju - Świątynia Matyldy
GALERIA

Ogłoszenie dotyczące nieodpłatnego poradnictwa prawnego, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Namysłowskim.
Informuję, że w związku ze znacznym wzrostem zakażeń koronawirusem i sugestiami Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Ministerstwa Zdrowia  od dnia 25 stycznia 2022 do odwołania, udzielanie nieodpłatnych porad prawnych oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Punkcie w Namysłowie oraz w Pokoju , ze względów bezpieczeństwa, odbywa się wyłącznie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefonicznie, mailowo itp.) oraz poza lokalami punktów NPP i NPO.

Mając na względzie powyższe osoba potrzebująca pomocy prawnej przed udzieleniem porady musi zarejestrować się na poradę w podany poniżej sposób:

• dokonać telefonicznej rejestracji wizyty pod nr tel.:

77 4103 695 wew. 113 oraz 116

w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Namysłowie.

Po dokonaniu powyższej czynności prawnik lub doradca obywatelski skontaktuje się w ustalonym terminie z osobą potrzebującą porady prawnej w celu wykonania usługi na odległość.

Informacja o przywróceniu normalnej - stacjonarnej działalności punktów zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej Powiatu Namysłowskiego a także wywieszona na tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu oraz w Urzędzie Gminy Pokój.

Za utrudnienia przepraszamy

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 20-01-2022 08:55

Przewiń do góry