Park w Pokoju - Baseny Ogrodowe
GALERIA

#SzczepimySię - szczepienia przeciwko COVID-19 w Gminie Pokój

Jak się zarejestrować:

 1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię 989

  Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby. Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.
   
 2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

  System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

  Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.
   
 3. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień

  Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień - skontaktuj się z nim.

Na terenie Gminy Pokój znajduje się jeden punkt szczepień:

 1. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W.W.-MED S.C.
  WYRĄBEK JACEK WĘGRZYNOWSKA BARBARA
  ul. 1 Maja 30B
  46-034 Pokój
  tel. 77 427 10 60

Transport do punktu szczepień jest przeznaczony dla osób:

 1. niepełnosprawnych, tj. posiadających aktualne orzeczenie o  niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio  I  grupę z w/w schorzeniami,
 2. mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.

Zgłoszenie zapotrzebowania na transport do punktu szczepień:

 1. Osoba, która chce skorzystać z transportu do punktu szczepień powinna zgłosić ten fakt podczas rejestracji na szczepienie lub podczas uzgadniania daty szczepienia z punktem szczepień bądź pod numerem 77 469 30 97 wew. 11  (od poniedziałku do piątku w godz. 730-1530).
 2. Koordynatorem ds. szczepień w Gminie Pokój jest Mariola Bernacka - tel. 77 469 30 97 wew. 19.

Więcej informacji na temat Narodowego Programu Szczepień jest dostępnych na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie.


Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 20-07-2021 15:09

Przewiń do góry