Park w Pokoju - Baseny Ogrodowe
GALERIA

7 października 2020 r. o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Pokoju odbył się Wieczór Autorski i promocja książki "Moje senegalskie zapasy" Edwarda Porembnego -  reżysera, producenta, scenarzysty  i podróżnika. W trakcie spotkania była możliwość nabycia ww. publikacji.

Spotkanie otworzyła Pani Edyta Pawłowska - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokoju. Podczas wieczoru autorskiego Edward Porembny opowiadał o swojej twórczości oraz podróżach. Chętnie odpowiadał na zadawane mu pytania dotyczące jego życia, filmów oraz książki "Moje senegalskie zapasy". Na spotkanie z Panem Edwardem Porembnym przybył Pan Peter Moers - reżyser filmowy narodowości niemieckiej, który tworzy z Panem Porembnym film o Śląsku, w tym także o gminie Pokój. W wieczorze autorskim uczestniczył Pan Hubert Kołodziej, który wystąpił w roli tłumacza podczas rozmowy z Panem Moersem. Uczestnicy spotkania zdobyli garść informacji na temat życia i twórczości autora, wiedzę o różnych krajach i kulturach oraz co ciekawe, przepis na zachowanie ciała i ducha dobrej kondycji, aż do później starości .

 

Nagranie z Wieczoru Autorskiego i promocji książki "Moje senegalskie zapasy" Edwarda Porembnego udostępnione w serwisie youtube.com - KLIKNIJ TUTAJ

Opublikował(a): Katarzyna Sowa
Data publikacji:
 08-10-2020 15:39

Modyfikował(a): Tomasz Zimoch
Data modyfikacji:
 13-10-2020 13:35
Przewiń do góry