RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

Wieczór Autorski i promocja książki "Moje senegalskie zapasy" Edwarda Porembnego - 07.10.2020 r.

7 października 2020 r. o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Pokoju odbył się Wieczór Autorski i promocja książki "Moje senegalskie zapasy" Edwarda Porembnego -  reżysera, producenta, scenarzysty  i podróżnika. W trakcie spotkania była możliwość nabycia ww. publikacji.

Spotkanie otworzyła Pani Edyta Pawłowska - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokoju. Podczas wieczoru autorskiego Edward Porembny opowiadał o swojej twórczości oraz podróżach. Chętnie odpowiadał na zadawane mu pytania dotyczące jego życia, filmów oraz książki "Moje senegalskie zapasy". Na spotkanie z Panem Edwardem Porembnym przybył Pan Peter Moers - reżyser filmowy narodowości niemieckiej, który tworzy z Panem Porembnym film o Śląsku, w tym także o gminie Pokój. W wieczorze autorskim uczestniczył Pan Hubert Kołodziej, który wystąpił w roli tłumacza podczas rozmowy z Panem Moersem. Uczestnicy spotkania zdobyli garść informacji na temat życia i twórczości autora, wiedzę o różnych krajach i kulturach oraz co ciekawe, przepis na zachowanie ciała i ducha dobrej kondycji, aż do później starości .

 

Nagranie z Wieczoru Autorskiego i promocji książki "Moje senegalskie zapasy" Edwarda Porembnego udostępnione w serwisie youtube.com - KLIKNIJ TUTAJ