Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówce Dolnej Realizuje Projekt w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich - KIERUNEK FIO 2020

Ologowanie KIERUNEK FIO wersja mini.jpeg

Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówce Dolnej w terminie od 22.06.2020 r., do 31.07.2020 r., realizuje projekt pt.: „Doposażenie Koła Gospodyń Wiejskich w Dąbrówce Dolnej” w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – Kierunek FIO, którego operatorem jest Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. W ramach realizacji zadania został zakupiony laptop wraz z oprogramowaniem biurowym, urządzenie wielofunkcyjne – drukarka/skaner oraz laminator. Sprzęt znajduje się w siedzibie KGW, w Gminnej Bibliotece Publicznej Filia W Dąbrówce Dolnej. Zarząd KGW zaprasza lokalną społeczność oraz Członków Koła Gospodyń Wiejskich w Dąbrówce Dolnej do korzystania z pozyskanego sprzętu, po uprzedniej konsultacji z panią sołtys Gabrielą Maciej. Projekt skierowany jest w szczególności do osób nie posiadających własnego sprzętu lub chcących nauczyć się obsługi komputera lub Internetu. Istnieje także możliwość skorzystania z ksera lub zrobienia wydruków.