Park w Pokoju - Baseny Ogrodowe
GALERIA

prad_el4.jpeg

Dla poprawy pewności zasilania oraz dla rozbudowy i poprawy stanu sieci energetycznej, TAURON  Dystrybucja prowadzi prace, które wiążą się z koniecznością czasowego wyłączenia fragmentów infrastruktury energetycznej.


W dniu 16.07.2020 r. w godzinach 800 - 1000

nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej u odbiorców w:

Pokoju
ul. 1 Maja (od torów do lasu), Krótka, Rataja, Reja, Średnia, Wojska Polskiego (od OSP do lasu), Wolności, Żeromskiego


Przyczyną planowanej przerwy jest wykonanie niezbędnych prac na urządzeniach sieci elektroenergetycznej.


UWAGA!
W czasie wyłączenia zabronione jest podłączenie do budynku napięcia z jakiegokolwiek agregatu prądotwórczego oraz z obcego źródła prądu np. z sąsiedniego budynku, gdzie jest napięcie. Doprowadzić to może do porażenia prądem elektrycznym naszych pracowników, jak i osób postronnych. Za samowolne podłączenie i spowodowanie zagrożenia życia ludzkiego lub zdrowia ludzkiego albo mienia tj. popełnienie przestępstwa przeciw bezpieczeństwu powszechnemu, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności zgodnie z art. 165 Kodeksu karnego (Dz.U z 1997 r. nr 88, poz. 553)


Wykaz planowanych przerw w dostarczaniu energii elektrycznej dostępny jest na stronie internetowej www.tauron-dystrybucja.pl oraz pod numerem telefonu 991.

Każdego dnia TAURON Dystrybucja zapewnia komfort życia i bezpieczeństwa energetycznego swoich Klientów. Bez dbania o stan sieci i bez realizacji prac planowanych nie byłoby to możliwe. Konieczne wyłączenia i przeprowadzanie niezbędnych prac poprawi stan sieci energetycznej oraz da możliwość przyłączania nowych Klientów.


Chcesz otrzymywać BEZPŁATNE wiadomości SMS z ważnymi informacjami z terenu gminy Pokój?

Zarejestruj się w BEZPŁATNYM Samorządowym Informatorze SMS!

Więcej informacji: System Informacji SMS w gminie Pokój - Z myślą o bezpieczeństwie

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 13-07-2020 14:52

Przewiń do góry