Obowiązujące standardy obsługi klienta w Urzędzie Gminy Pokój

W związku z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa w powiecie namysłowskim, w gminie Namysłów,
przypominamy o stosowaniu indywidualnych środków ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki)
oraz utrzymaniu prawidłowej higieny rąk.

Szanowny Kliencie,

ze względu na potrzebę ograniczenia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 i w celu zachowania zaleceń epidemiologicznych obsługa klientów w Urzędzie Gminy Pokój odbywa się tylko na wydzielonym stanowisku znajdującym się przy głównym wejściu do urzędu, od strony ul. Sienkiewicza.

Obsługujemy tylko klienta, który:

1. przez cały czas ma założoną maseczkę lub chustę, albo szalik, część garderoby zakrywające nos i usta;
  2. przy stanowisku może znajdować się tylko jedna osoba. Obowiązuje zachowanie bezpiecznej odległości. Kolejne  miejsce jest za drzwiami wejściowymi do Urzędu.
  3. Pierwsza czynność polega na zdezynfekowaniu płynem rąk, rękawiczek, który znajduje się na stoliku.
  4. Kolejną czynnością jest wpisanie się na listę obecności
  5. Po obsłudze, proszę zdezynfekuj ręce, długopis.

Pracownik może odmówić obsługi, gdy nie spełnisz ww. warunków.

W związku z potencjalnym zagrożeniem spowodowanym koronawirusem (SARS-CoV-2), powodującego chorobę COVID-19 zwracam się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Pokój do niezbędnego minimum.

Informuję, iż Urząd Gminy Pokój funkcjonuje bez zmian, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Obsługa klientów odbywa się tylko na wydzielonym bezpiecznym stanowisku przy głównym wejściu do urzędu, od strony ul. Sienkiewicza.

Jednocześnie informuję, że większość spraw może być załatwiona telefonicznie lub w formie elektronicznej.

Pracownicy urzędu pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: Kontakt

W sprawach kierowanych do Urzędu można wykorzystać środki komunikacji elektronicznej:

Pisma w formie papierowej można zostawić w skrzynce pocztowej znajdującej się przy głównym wejściu do budynku urzędu.

Jeżeli sprawa wymaga osobistego stawiennictwa klienta, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, w celu skrócenia wizyty w urzędzie do niezbędnego minimum.

Kasa urzędu będzie nieczynna do 4 maja 2020 r.

Przypominamy, że wszystkie zobowiązania pieniężne wobec gminy można regulować elektronicznie.

Gov.pl - [URZĘDY] Sprawy urzędowe załatwiaj online. Podpowiadamy, jak to zrobić