Przeniesienie i odrestaurowanie zabytkowej dzwonnicy w Lubnowie

W wyniku realizacji operacji zostanie osiągnięty cel: „Poprawa atrakcyjności turystycznej terenu poprzez poddawanie pracom restauratorskim zabytkowej dzwonnicy w Lubowie

Realizowana operacja prowadzi do osiągnięcia celu szczegółowego głównego dla podziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wspierania lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich”.

Wskaźniki operacji: liczba  zabytków poddanych pracom konserwatorskim lub restauratorskim: 1

Wartość operacji: 165 381,73  zł

Wkład Funduszy Europejskich: 62300,00 zł

Link do podstrony Gospodarka odpadami w gminie Pokój