Park w Pokoju
GALERIA

Szanowni Państwo,
z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem pandemii koronawirusa  (wywołującego COVID-19) Zarząd ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o.o. w Namysłowie ze względu na charakter i specyfikę przedsiębiorstwa, a przede wszystkim w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz zapewnienie ciągłości dostaw wody pitnej, a także odbioru ścieków i odbioru odpadów komunalnych zawiesił bezpośrednią obsługę klientów oraz dokonywanie odczytów i wymianę wodomierzy do odwołania. Nieczynny jest również PSZOK, przy ul. Grunwaldzkiej 52 w Namysłowie.

    Praca spółki nie została przerwana, dlatego bieżące sprawy prosimy załatwiać za pośrednictwem poczty, przez internet lub telefonicznie: e-mail sekretariat@ekowod.eu , tel. 77 410 52 22, Fax 77 410 14 82.

    Informujemy, iż rozliczenie świadczonych usług odbywać się będzie zgodnie z umową na podstawie średniego zużycia w oparciu o wcześniejszy okres rozliczeniowy lub na podstawie stanu wodomierza podanego przez klienta. W celu uniknięcia rozbieżności  zużycia wody i ścieków zachęcamy do przesyłania rzeczywistego stanu wodomierza wraz ze stanem podlicznika (podlewanie ogrodu) poprzez stronę www.ekowod.eu, zakładka – prześlij odczyt lub też pod nr tel. 77 410 52 22 wew. 15 i 50, kom. 516 279 099. W zaistniałej sytuacji zachęcamy do korzystania z e-faktur, co ułatwi płynne przekazywanie dokumentów z pominięciem zagrożonej płynnością formy przesyłania pocztą. Płatności za świadczone usługi prosimy realizować przelewami na indywidualne konta wskazane na fakturach.

Akceptacja sposobu i warunków przesyłania faktur w formie elektronicznej

Aktywacja e-faktury następuje po wypełnieniu formularza dostępnego w strefie interesanta – zakładka - Dokumenty do pobrania - zgoda na e-fakturę i przesłaniu drogą elektroniczną do spółki.

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 31-03-2020 15:57

Przewiń do góry