RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

POMAGAMY EMILCE- INFORMACJA

Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi...”

Jan Paweł II

Stowarzyszenie Pokój OPP oraz rodzice Emilki składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie trwającej akcji charytatywnej „Pomagamy Emilce”

Emilka już 6 tygodni jest w szpitalu, całodzienna rehabilitacja przynosi efekty. Emilka dzielnie ćwiczy, aby jak najszybciej wrócić do domu oraz swoich kolegów i koleżanek. Dobra wiadomość jest taka, że dziewczynka zaczęła chodzić i mówić. Powrót do pełnej sprawności będzie możliwy tylko po długiej i ciężkiej rehabilitacji pod okiem specjalistów. Otrzymana od darczyńców pomoc ułatwi Emilce dalsze leczenie oraz rehabilitację, która może potrwać długi czas.

Dziękujemy za to, że są ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka, pragniemy podziękować wszystkim dobrej woli za pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość.

W Akcje charytatywną zaangażowane są: Stowarzyszenie Pokój OPP i Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pokoju. Zapraszamy również do współpracy chętnych Wolontariuszy.

W związku z telefonami dotyczącymi wpłat z innego kraju podajemy potrzebny do przelewów zagranicznych Kod Bic: POLUPLPR. Dokonując przelewu zagranicznego należy przed nr konta wpisać PL.

Przypominamy również, że zbiórka trwa, a wpłat można dokonywać na specjalnie utworzone na ten cel konto o numerze 20889000010409955420040013
Pełne dane do przelewu:

Stowarzyszenie Pokój Organizacja Pożytku Publicznego

ul. Sienkiewicza 8,46-034 Pokój , woj. opolskie

Tytułem”Pomoc dla Emilki”