RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

POMAGAMY EMILCE

Pomagamy Emilce

 

 

     Emilka była zdrową, radosną 8 letnią dziewczynką. W dniu 6.07, gdy obudziła się rano skarżyła się na ból głowy, któremu towarzyszyły wymioty. Kiedy zaczęła podwójnie widzieć rodzice zabrali ją do szpitala. Lekarz stwierdził, że nieurologicznie wszystko jest dobrze, ale ze względu na podwójne widzenie wysłał Emilkę do innego szpitala w celu konsultacji. Tam lekarz podejrzewał guza,więc przetransportowano dziewczynkę do szpitala w innym mieście. W trakcie transportu było już na tyle źle, że Emilka wpadła w śpiączkę, a po dotarciu do szpitala została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną, żeby odciążyć mózg. W dniu 8.07 w trakcie operacji, okazało się, że ma krwiaka na mózgu. Emilka spędziła 10 dni na OIOmie, a po wybudzeniu okazało się, że nie mówi i jej prawa strona jest sparaliżowana. Aktualnie jest na oddziale rehabilitacji i walczy o powrót do zdrowia. Dobra wiadomość jest taka,że Emilka zaczęła mówić szeptem.

    Przed Emilką długa, kosztowna i ciężka rehabilitacja, która pozwoli na powrót do zdrowia. Dziewczynka leży w szpitalu oddalonym o 150km od domu, jest otoczona opieką rodziców. Czuwa przy niej mama na zmianę z tatą, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, dlatego każda pomoc jest dla rodziny na wagę złota.

Wpłaty dla Emilki można dokonywać na specjalnie utworzone subkonto o nr:

20 8890 0001 0409 9554 2004 0013

Zbiórka zastała zgłoszona również w Ministerstwie pod nr 2019/3560/OR

Wszelkie pytania proszę kierować do:

Stowarzyszenia Pokój OPP z siedzibą w Pokoju przy ul. Sienkiewicza 8 pok. 31, tel. 774693080 w.31; e-mail stowarzyszeniepokoj@gminapokoj.pl