Park w Pokoju - Świątynia Matyldy

Szanowni Państwo,

na podstawie „Regulaminu przyznawania tytułu „Opolska Niezapominajka” dla najlepszej organizacji pozarządowej Województwa Opolskiego” mieszkańcy Województwa Opolskiego mają możliwość wybrania najlepszej organizacji pozarządowej 2018 roku w głosowaniu internetowym. Organizacja, której kandydatura otrzyma największą liczbę głosów otrzyma „Nagrodę Publiczności”. Potwierdzeniem otrzymania nagrody jest dyplom i statuetka.

Głosy można oddawać na jedną z organizacji zgłoszonych w 2019 roku do Tytułu Opolska Niezapominajka 2018 roku. Każdy mieszkaniec Województwa Opolskiego może oddać tylko jeden głos na jedną organizację. Głosowanie odbywać się będzie w dniach od 8 do 22 lipca 2019 roku.

Wśród nominowanych jest również organizacja z gminy Pokój:

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Kopalina – celem stowarzyszenia jest działalność publiczna na rzecz poprawy warunków życia społeczności wsi Kopalina oraz rozwoju gminy Pokój m.in. poprzez wykonywanie zadań w zakresie: odnowy wsi, promocji produktu lokalnego, upowszechniania kultury fizycznej, aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy, działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Link do strony gdzie można oddać głos: https://www.opolskie.pl/glosowanie-opolska-niezapominajka-2018/

Zachęcamy do głosowania.

Opublikował(a): Tomasz Zimoch