RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

Punkt Obsługi podatnika w Urzędzie Gminy Pokój - 21.03.2018 r.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Namysłowie informuje, że w celu ułatwienia podatnikom dokonania rozliczenia dochodów za rok 2017, przy współpracy z Wójtem Gminy Pokój, w dniu 21 marca 2018 r., w godzinach od 10.00 do 13.00, w siedzibie Urzędu Gminy uruchomiony będzie  Punkt Obsługi Podatnika, w którym pracownicy Urzędu Skarbowego w Namysłowie udzielać będą informacji z zakresu wypełniania i składania zeznań podatkowych za 2017 rok.

Pracownicy Urzędu Skarbowego przygotują dla Państwa formularze podatkowe oraz broszury informacyjne. Pomogą wypełnić zeznanie podatkowe, wyjaśnią również zasady stosowania ulg i odliczeń podatkowych.

Osoby, które będą chciały rozliczyć się w Urzędzie Gminy w sposób elektroniczny, przed przystąpieniem do złożenia zeznania za 2017 r. powinny przygotować:

  • dowód osobisty,
  • kwotę przychodu z zeznania za 2016 r.,
  • informacje od płatników (m.in. zakładów pracy ) o uzyskanych dochodach w 2017 r.,
  • dokumenty potwierdzające odliczenia (jeżeli chcą skorzystać z ulg podatkowych).

Serdecznie zapraszamy i  zachęcamy do skorzystania z najszybszej, najtańszej i najbezpieczniejszej, czyli elektronicznej formy złożenia deklaracji (lub jej korekty). Taki sposób pozwala wyeliminować z każdego formularza podatkowego wiele ewentualnych braków i pomyłek.