Park w Pokoju
GALERIA

12 lutego 2017 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Świerczowie odbył się V Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Pokoju. W turnieju udział wzięli reprezentanci z OSP w Lubnowie, OSP w Domaradzu oraz OSP w Pokoju.

Wyniki poszczególnych meczów:
OSP Lubnów – OSP Pokój – 1:4,
OSP Domaradz – OSP Lubnów – 4:1.

W meczu o I miejsce druhowie z OSP Pokój pokonali OSP Domaradz. W wyniku meczu padł remis 3:3, w dogrywce wynik również był remisowy 4:4, o wygranej zadecydowały więc rzuty karne, gdzie padł wynik 3:2 dla OSP Pokój. Mecze odbywały się na wysokim poziomie, królem strzelców został Rafał Samborski z OSP w Domaradzu.

Druhowie z OSP w Pokoju będą reprezentowali gminę Pokój w turnieju powiatowym, który odbędzie się 26 lutego 2017 r. w Świerczowie.

Drużyny występowały w następujących składach:

OSP Pokój - Tomasz Bitner, Ziemowit Kozłowski, Łukasz Świczewski, Damian Olszanki, Jakub Tomaszewski, Grzegorz Gryl i Damian Sobczak.

OSP Domaradz – Damian Tomicki, Bartłomiej Jasiński, Roman Urban, Krystian Vogtmann, Dawid Dyszlowski, Mieczysław Kaizer, Bartłomiej Kruczek, Michał Kruczek, Rafał Samborski, Tomasz Siwczyk i Sebastian Sobczak.

OSP Lubnów – Patryk Ziemniak, Szymon Nowak, Rafał Gumienny, Karol Klimczak, Rafał Świętek, Filip Bednarek, Krzysztof Chrzan i Jakub Piechura.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Pokoju dziękuje serdecznie za udostępnienie Sali gimnastycznej Pani Marii Żołnowskiej Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Świerczowie. Turniej zorganizował i prowadził druh Roman Letki.

 

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 06-04-2017 09:57

Przewiń do góry