Park w Pokoju - Baseny Ogrodowe
GALERIA

plakat policja debata.jpeg

Komendant Powiatowy Policji oraz Burmistrz Namysłowa zapraszają mieszkańców miasta i gminy Namysłów do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 18 listopada o godz. 10:00  w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Namysłowie.

Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Wynika ona także z realizacji rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” i ma na celu ograniczanie skali zjawisk, które budzą powszechny sprzeciw oraz poczucie zagrożenia.

Debata odbędzie się 18 listopada br. o godzinie 10:00 w Dużej Sali Narad Urzędu Miejskiego w Namysłowie ul. Stanisława Dubois 3.

Podczas spotkania zostaną przedstawione i omówione n/w tematy:

  • „ Bezpieczeństwo i porządek publiczny w rejonie miejsca zamieszkania” –  Prezentacja aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”
  • „Ocena zdarzeń w ruchu drogowym z terenu powiatu namysłowskiego za III kwartały 2016 r.”- zagrożenia i przeciwdziałanie przestępstwom, wykroczeniom popełnianym w ruchu drogowym
  • - Plany i inwestycje w infrastrukturę drogową na terenie miasta i gminy Namysłów. Problematyka parkowania na terenie miasta.

Celem debaty jest przyjęcie konstruktywnych wniosków w zakresie przedstawionych tematów. Jest to również doskonała okazja do wysłuchania propozycji mieszkańców miasta i gminy Namysłów w zakresie prowadzonych działań profilaktycznych. To także możliwość wypracowania nowych rozwiązań obejmujących bezpieczeństwo mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i miasta Namysłów, którzy chcieliby się podzielić swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat lokalnego bezpieczeństwa.

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 16-11-2016 07:56

Przewiń do góry