RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

MISTRZOSTWA OKRĘGU W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM - POKÓJ 2016

MOwWR.jpeg

MISTRZOSTWA OKRĘGU W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM

POKÓJ 2016

7 maja 2016 r. na boisku sportowym w  Pokoju odbyły się Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Rzutowym. Przy wspaniałej pogodzie na starcie stanęło 58 zawodniczek i zawodników z 13 kół Okręgu Opolskiego. Wszystkich zawodników, trenerów i opiekunów przywitał Prezes Koła PZW „LINEK” w Pokoju – Szeląg Dariusz. Następnie głos zabrał Przewodniczący Komisji ds. Młodzieży Wiesław Miś. Zawody rozpoczęto konkurencją skish. Po raz pierwszy na tegorocznych Mistrzostwach Okręgu rozegrano jedną z konkurencji muchowych rzutu na odległość. Na boisku oprócz zaproszonych gości i zawodników, pojawiło się sporo osób w tym dzieci i młodzieży zaciekawionych zawodami. Pod czujnym okiem sędziów zawody, przebiegały zgodnie z zasadami regulaminu i w myśl zasady fair play. Wreszcie przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Oto Mistrzowie Okręgu w poszczególnych kategoriach:

Zuzanna Kulesa „Ikra” Opole Garnizonowe- kategoria juniorek

Patrycja Korczewska Grodków - kategoria kobiet

Marek Kwieciński „Małapanew” Ozimek - kategoria kadetów

Wojciech Osada „Małapanew” Ozimek - kategoria juniorów

Andrzej Krawczyk Opole Garnizonowe- kategoria mężczyzn.

W pięcioboju zwyciężył Wojciech Osada.

Po wręczeniu nagród głos zabrali zaproszeni goście. Z ramienia Zarządu Okręgu Opolskiego, Prezes Zarządu kol. Jerzy Kozłowski, w imieniu Starosty Namysłowskiego głos zabrał Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Żołnowski.

Zarząd Koła PZW „LINEK” w Pokoju składa ogromne podziękowanie dla Pani Wójt Barbary Zając.

Za pomoc finansową którą otrzymaliśmy na organizację Mistrzostw.

Serdeczne podziękowanie dla członków klubu WKS LOCUS w Pokoju za perfekcyjne zabezpieczenie logistyczne całej imprezy,członkom szkółki wędkarskiej TINCA-TINCA , mamom naszych zawodników za wspaniały poczęstunek i pyszną kawę,  sędziemu głównemu Mistrzostw Okregu kol. Krzysztofowi Hładikowi za profesjonalne przeprowadzenie całych zawodów, oraz instruktorom młodzieżowym Dominice Guszkiewicz i Markowi Baer za przygotowanie zawodników do startu w Mistrzostwach

Prezes Zarządu GK PZW „LINEK” w Pokoju

Szeląg Dariusz                    

Więcej informacji: