RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

Weź udział w głosowaniu w ramach akcji Człowiek Roku 2016

Człowiek Roku.jpeg

Obok Złotych Spinek, nagród regionalnych, które rokrocznie Nowa Trybuna Opolska wręcza najbardziej zasłużonym Opolanom, chcemy nagrodzić także tych, którzy działają na poziomie lokalnym,a swoją pracą i działalnością budują małe ojczyzny, czyli powiaty.

Poniżej prezentujemy sylwetki osób, o których przez miniony rok było głośno.Niektórych zgłosili czytelnicy nto, niektórych nominowała kapituła dziennikarzy naszej gazety i portalu.

To ludzie z pasją, którzy rozsławiają swoje powiaty, są społecznikami, myślą twórczo i nieszablonowo, w pracę na rzecz innych wkładają serce. Postacie,które mogą inspirować, nierzadko być wzorem do naśladowania.

To osobistości świata kultury, sportu, działający na niwie społecznej, samorządowej,wolontariusze. Która z tych osób zasłużyła na miano Człowieka Roku? To Wy o tym zdecydujcie. Głosowanie rusza już dziś i potrwa do końca kwietnia. Macie możliwość głosowania na trzy sposoby.Należy wejść na stronę www.nto.pl/czlowiekroku i wybrać link powiatu, który Was interesuje. Pod każdym ze zdjęć osób nominowanych są informacje o sposobie głosowania.

Głosowanie zakończy się 30 kwietnia, zaś jedenastu laureatów - po jednym z każdego powiatu - nagrodzimy w maju podczas Gali Złotych Spinek.

Z gminy Pokój do konkursu została zgłoszona Jadwiga Sowa - wieloletnia sołtys Zieleńca, radna gminy Pokój, która zintegrowała wieś i razem z mieszkańcami pokazuje, jak można wspólnie działać na rzecz lokalnej społeczności.

Aby zagłosować KLIKNIJ TUTAJ

źródło: nto.pl