Park w Pokoju
GALERIA

W ramach ogłoszonego konkursu „Spółdzielnia Pomysłów”  można zgłaszać własne inicjatywy, które przyczyniają się do współdziałania i ożywiania najbliższej okolicy.  Ideą konkursu jest  wsparcie oddolnych inicjatyw, które z pożytkiem dla lokalnej społeczności, zmieniają otaczającą ją rzeczywistość, przynoszą korzyści lokalne i dokonują pozytywnych zmian.

W konkursie można uzyskać wsparcie finansowe w kwocie  10 000 zł. Warunkiem jest indywidualne zarejestrowanie się i założenie konta w Serwisie dostępnym na stronie www.spolecznik20.pl

Zgłoszone i zaakceptowane pomysły zamieszczone zostają na stronie  i podlegają głosowaniu Publiczności za pośrednictwem Serwisu.  Aby zagłosować na projekt należy zarejestrować się w systemie. Do drugiego etapu Konkursu oraz pod obrady Jury trafi łącznie 30 Projektów, które otrzymają największą liczbę głosów Publiczności.  Przyjmowanie zgłoszeń i głosowanie publiczności trwa do 07.03.2016 r.

Na stronie  serwisu  www.spolecznik20.pl znalazły się inicjatywy dotyczące obszaru i społeczności Gminy Pokój, aby mogły przejść do kolejnego etapu konkursu wymagają  jednak Państwa głosów. Zapraszamy całą społeczność do głosowania  i wspieranie lokalnych inicjatyw.

Opublikował(a): Tomasz Zimoch
Data publikacji:
 17-02-2016 16:10

Przewiń do góry