RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

SUKCESZ UCZNIÓW GIMNAZJUM

SUKCES JĘZYKOWY NASZYCH UCZNIÓW

10 grudnia 2015 r. o godzinie 12:00 odbył się V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego w Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie. W konkursie wzięło udział 7 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu namysłowskiego. Zadania konkursowe dotyczyły Świąt Bożego Narodzenia, znanych wykonawców i ich utworów oraz znanych zabytków i miejsc w Anglii i Niemczech.

Drużyna Publicznego Gimnazjum w Pokoju w składzie: Agata Żurowska, Claudia Macri i Wiktor Kruszelnicki zdobyli I miejsce wyprzedzając LO w Namysłowie i Publiczne Gimnazjum nr 2 w Namysłowie. Uczniowie w nagrodę otrzymali od sponsora półroczny kurs nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych w Namysłowie, słowniki i gadżety.

 

Serdecznie gratuluję uczniom sukcesu.

Elżbieta Gosławska – nauczyciel języka angielskiego i opiekun grupy


NASZA UCZENNICA PRYMUSEM OPOLSZCZYZNY!

Nagroda Marszałka Województwa Prymus Opolszczyzny przyznawana jest osobom uczącym się lub studiującym na terenie województwa opolskiego. Otrzymują ją uczniowie będący zwycięzcami olimpiad, konkursów, turniejów i przeglądów obejmujących swoim zasięgiem całe województwo lub uzyskującym tytuł laureata szczebla ponadwojewódzkiego, zajmując od 1 do 6 miejsca.

7 października 2015 r. Departament Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego poinformował, że decyzją Zarządu Województwa Opolskiego uczennica naszej szkoły NINA BĄKOWSKA otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny”.

Laureatka nagrody, Pan Dyrektor, Wychowawca i Rodzice Uczennicy zostali zaproszeni  na uroczyste wręczenie nagrody 19 października 2015 w ramach obchodów Regionalnego Święta Edukacji.

 

Gratulujemy laureatce – Ninie Bąkowskiej – jej Rodzicom i Nauczycielom!

Zachęcamy wszystkich uczniów do wysiłku, życzymy sukcesów oraz podobnych nagród i wyróżnień w przyszłości.

Wychowawca i nauczyciel matematyki - Grażyna Łapszyńska