RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

Reorganizacja placówki pocztowej w Pokoju

Poczta Polska S.A. Region Sieci w Opolu uprzejmie informuje, że od 31 marca 2014 roku dokonano reorganizacji placówki pocztowej na terenie gminy Pokój.

Urząd Pocztowy w Pokoju został przekształcony w Filię Urzędu Pocztowego Dobrzeń Wielki.

Filie Urzędów Pocztowych są placówkami własnymi Poczty Polskiej, funkcjonują w dni powszednie, w dogodnych dla społeczeństwa godzinach urzędowania. Filia Urzędu Pocztowego w Pokoju będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 800-15:30. Wydłużenie godzin otwarcia i dostosowanie do potrzeb lokalnej społeczności z pewnością wpłynie na satysfakcję i zadowolenie Klientów.

Nadmieniamy, że planowana zmiana organizacyjna nie będzie miała wpływu na ograniczenie ilości i zakresu świadczonych usług oraz nie spowoduje zmniejszenia dostępności do powszechnych usług pocztowych. Służba doręczeń zostanie scentralizowana w pobliskiej gminie Dobrzeń Wielki, niemniej jednak obsługa mieszkańców gminy Pokój w zakresie doręczeń i wydawania korespondencji nie ulegnie zmianie.

Jesteśmy przekonani, że powyższe zmiany nie wpłyną negatywnie na jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych Klientów.

W przypadku pytań lub wątpliwości chętnie udzielimy dodatkowych wyjaśnień. Telefon kontaktowy: 77 40 228 66 lub 77 40 228 88.

Zapraszamy do korzystania z usług Poczty Polskiej.

 

ZASTĘPCA DYREKTORA
REGIONU SIECI       

Leszek Trzeciak