RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA - więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ

gmina-pokoj-slider2.jpeg
 
Wybierz język:

Szybki PIT - informacje Urzędu Skarbowego w Namysłowie

Wejdź na stronę www.e-deklaracje.gov.pl i wyślij PIT przez Internet


Naczelnik Urzędu Skarbowego w Namysłowie uprzejmie informuje, że trwa akcja składania zeznań podatkowych PIT za 2013 rok. Podobnie jak w latach poprzednich, również w 2014 roku Urząd Skarbowy w Namysłowie prowadzi kampanię informacyjno-edukacyjną Szybki PIT.

Celem kampanii jest uświadomienie podatnikom korzyści płynących z możliwości elektronicznego składania deklaracji podatkowych oraz popularyzacja składania deklaracji podatkowych tą drogą za pośrednictwem strony: www.e-deklaracje.gov.pl.

Aby ułatwić Państwu kontakt z urzędem i zapoznanie się z zasadami i specyfikacją pracy urzędu oraz umożliwić złożenie zeznań i innych dokumentów w dzień wolny od pracy i po godzinach pracy – wyznaczono następujący czas pracy w Urzędzie Skarbowym w Namysłowie:

  • Dzień Otwarty – 5 kwietnia 2014 r., w godz.: 9:00-13:00.
  • Wydłużono godziny pracy urzędu w dniach 28, 29 i 30 kwietnia 2014 r. - do godz. 18:00

Specjalnie utworzona przez Ministerstwo Finansów i bezpłatnie udostępniona wszystkim podatnikom i płatnikom aplikacja e-Deklaracje na stronie: www.e-deklaracje.gov.pl pozwala na szybkie i w pełni komfortowe sporządzenie i wysłanie do urzędu skarbowego szeregu dokumentów (informacji, deklaracji i zeznań podatkowych). Jest to  najprostszy i najszybszy sposób złożenia dokumentów, który daje nie tylko wymierne korzyści finansowe, ale i pozwala oszczędzić czas – w przypadku dokumentów elektronicznych nie ma konieczności drukowania papierowych formularzy, odpada ich podpisywanie, kopertowanie i wysyłanie do właściwych urzędów. System automatycznie weryfikuje również kompletność i formalną poprawność sporządzonych rozliczeń, a przesłane drogą elektroniczną zeznanie szybko trafia do księgowości, która bez zwłoki przelewa nadpłacony podatek na konto podatnika.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Namysłowie  

mgr Dorota Brodzińska-Duda               


Tematy pokrewne: test