Przekaż 1 % podatku dla organizacji lub osób prywatnych z terenu gminy Pokój

Szanowni Państwo,
Poniżej zamieszczamy informację o osobach fizycznych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej  oraz organizacjach z terenu gminy Pokój, które można wesprzeć przekazując 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.
Pamiętaj! Przekazanie 1% nic nie kosztuje!

Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonanie odpisu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) na rzecz Fundacji "PRO-LEGE", która działa przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu. Zgromadzone środki Fundacja przekaże nam w postaci nagród dla dzieci.

cel szczegółowy PROFILAKTYKA SP POKÓJ

Dochody z tegorocznego odpisu planujemy przeznaczyć na nagrody w konkursach oraz pomoce dydaktyczne związane z szerokorozumianym bezpieczeństwem dzieci.
Nawiązanie współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Opolu pozwoli nam na zwiększenie działań mających na celu popularuzację:
-zasad ruchu drogowego;
-zagadnień bezpieczeństwa w drodze do szkoły, w szkole i w domu;
-zasad bezpieczeństwa w sieci;
-wskazówek, jak unikać zagrożeń w różnych sytuacjach.

Jesteśmy pewni, że z Państwa pomocą uda się ten projekt zrealizować.
Prosimy szczególnie wszystkich rodziców naszych uczniów, pracowników, nauczycieli, przyjaciół szkoły o zachęcanie bliskich i znajomych do wsparcia naszego planu. Dotarcie z informacją do jak największej grupy ludzi oraz pozyskanie wielu darczyńców, którzy są gotowi wspierać naszą pracę, pozwoli nam na realizację zamierzonych celów.

Wszystkim, którzy odpowiedzą na naszą prośbę z góry gorąco dziękujemy.

Anna Jakubik

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokoju
1-1 procent.jpeg

Link do strony, na której można skorzystać z bardzo prostego (darmowego) programu do rozliczenia z fiskusem ze swoich dochodów

cel szczegółowy PROFILAKTYKA PP POKÓJ

Nawiązanie współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Opolu pozwoli nam na zwiększenie działań mających na celu popularyzację:
-zasad ruchu drogowego;
-zagadnień bezpieczeństwa w drodze do przedszkola, w przedszkolu i w domu;
-zasad bezpieczeństwa w sieci;
-wskazówek, jak unikać zagrożeń w różnych sytuacjach.

Jesteśmy pewni, że z Państwa pomocą uda się ten projekt zrealizować.
Prosimy szczególnie wszystkich rodziców naszych wychowanków, pracowników, nauczycieli, przyjaciół przedszkola o zachęcanie bliskich i znajomych do wsparcia naszego planu. Dotarcie z informacją do jak największej grupy ludzi oraz pozyskanie wielu darczyńców, którzy są gotowi wspierać naszą pracę, pozwoli nam na realizację zamierzonych celów.
Wszystkim, którzy odpowiedzą na naszą prośbę z góry gorąco dziękujemy.

Anna Jakubik
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pokoju
2-1 procent przedszkole.jpeg

SPD.jpeg