II edycja konkursu - Najładniejsza posesja gminy Pokój - rozstrzygnięty 1 września 2013 r.

Wręczenie nagród laureatom II edycji konkursu „Najładniejsza posesja Gminy Pokój”

1 września 2013 r. w Lubnowie, w trakcie IV Storbawskiego Święta Produktu Lokalnego zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Najładniejsza Posesja w gminie Pokój”. W tym roku do konkursu zostało łącznie zgłoszonych osiem posesji z miejscowości: Fałkowice, Kopalina, Lubnów, Pokój oraz  Zawiść.

Komisja konkursowa po dwukrotnych oględzinach na zgłoszonych posesjach oraz po burzliwych obradach postanowiła przyznać:

dwa III miejsca - Pani Bożenie Nickowskiej właścicielce posesji z Pokoju oraz Pani Anecie Maince właścicielce posesji z Kopaliny.

II miejsce w konkursie przypadło w udziale Panu Bernardowi Myszakowskiemu właścicielowi posesji z Lubnowa.

Zwycięzcą konkursu została Pani Ewa Piękny właścicielka posesji z Lubnowa.

Wszystkim laureatom tegorocznego konkursu gratulujemy.

Agnieszka Piekarek

nagroda: bon towarowy o wartości 500 zł