Harmonogram zbiórki odpadów komunalnych styczeń - kwiecień 2019 r. - nowe częstotliwości odbioru - KOREKTA

Uwaga mieszkańcy: Fałkowic, Domaradza, Paryża, Żabińca, Kozub i Świercowskiego.

W harmonogramie odpadów zamieszczonym na stronie internetowej gminapokoj.pl jak i w ostatnim wydaniu "Przeglądu", nastąpiła pomyłka dotycząca daty odbioru odpadów zmieszanych w styczniu.  Prawidłowe daty odbioru odpadów zmieszanych w tym miesiącu to 8 i 22 stycznia.

Nowe częstotliwości odbioru odpadów komunalnych

Od nowego roku obowiązuje nowy harmonogram odbioru odpadów, który podajemy w rozbiciu na pięć rejonów, na okres od 1 stycznia do 30 kwietnia. Odbioru odpadów w 2019 roku będzie dokonywała firma z Częstochowy "Wywóz nieczystości oraz przewóz ładunków Wiesław Strach", która wygrała przetarg oferując najkorzystniejsze warunki. Nie zmienią się ceny za odbiór odpadów, które uiszczają mieszkańcy i będą one identyczne jak w 2018 roku.

Szczegółowe informacje o sposobie segregacji, w tym poradnik „Jak segregować odpady”, znajdują się TUTAJ

odpady-harmonogram-rejon1.jpeg

odpady-harmonogram-rejon2-poprawiony.jpeg