Spotkanie dot. dofinansowywane działania z zakresu poprawy efektywności energetycznej (obiektów, parku maszynowego, transportu)

Szanowni Państwo,

Zapraszam na spotkanie, które rozpocznie się  9.09.2015r. o godzinie 10:00 w Sali Narad Urzędu Gminy Pokój. W ramach perspektywy finansowej budżetu unijnego na lata 2014-2020 będą dofinansowywane działania z zakresu poprawy efektywności energetycznej (obiektów, parku maszynowego, transportu) pod warunkiem umieszczenia tych działań w planie gospodarki niskoemisyjnej dla gminy. Jeżeli planują Państwo pozyskiwanie środków z programów unijnych proszę o udział w spotkaniu i przygotowanie krótkiej informacji nt. planowanych zadań. Spotkanie zostanie przeprowadzone przez ekspertów ds. doradztwa energetycznego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

Planuje się zakończenie spotkania o godzinie 12:00

Szczegółowych informacji  nt. spotkania udziela Pani Agnieszka Hadamik pod  numerem telefonu 77 469 30 85 wew. 42

Wójt Gminy Pokój
/-/